МИ ЗА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 

Діти начальників в армії не служать.

Українська армія комплектується, як правило, з дітей малозабезпечених сімей, батьки яких не можуть дати хабаря у військоматах, щоб відкупити свою дитину від служби в армії. Щоб виконати план, військкомати забирають навіть хворих призовників.

Саме їм доведеться на собі відчути холод, голод, нестатутні відносини (дідівщину і мордобой).

Існуюча система комплектування Збройних Сил України не тільки шкідлива, а й складає загрозу національним інтересам України, позаяк вона руйнує оборонну свідомість молоді. У юнаків, яких примусом заганяють до війська, виробляється стійка відраза до служби, зброї, військової дисципліни. Сучасне військо виховує пацифістів, які не спроможні захистити Батьківщину.

Ми виступаємо за:

Докорінну реформу системи підготовки солдат і сержантів. Реформу військоматів. Реформу всієї допризовної підготовки молоді.

Ми впевнені, що в Україні знайдеться достатня кількість молоді, яка захоче присвятити своє життя службі в збройних силах, якщо її готувати до цього належним чином. “Щит Батьківщини” з цим завданням впорається.

Що треба знати батькам призовника

1. Якщо ваш син дійсно хворий і не може служити в армії, необхідно на момент приписки (17 років) зібрати всі необхідні довідки від лікарів, покласти його до лікарні, де він зміг би пройти комплексне обстеження. Тоді ви матимете відповідні документи, з якими буде рахуватися приписна комісія. Крім того, наполягайте на повторному обстеженні вашого сина через військомат. Це теж дає вам змогу мати відповідні документи. Копії всіх документів зберігайте в себе, бо у військоматі їх часто “гублять”. Крім того, після приписки, протягом року двічі покладіть сина на лікування. Це дасть вам змогу мінімум на відстрочку від служби на майбутніх півроку, або звільнення від військової служби за хворобою. Пам’ятайте, що турбота про здоров’я вашого сина вам обійдеться набагато дешевше, ніж хабарі військоматівським працівникам і ви будете мати дійсну гарантію безпеки вашої дитини.

2. Якщо призовна комісія не рахується з незалежним медичним заключенням, необхідно подавати на неї позов до суду. У випадку судового розгляду, суд буде на вашій стороні, тому що у районних призовних комісій немає можливості глибокого обстеження стану здоров’я вашої дитини.

3. При захисті прав вашого сина не бійтеся звертатись як до військового комісара, так і в місцеві органи влади, до прокуратури, народних депутатів. Чим більше ви наполягатимете на своїй точці зору, тим більше шансів відстояти законні права вашої дитини.

4. Не вірте жодним заявам, що в армії вашого хлопця вилікують, там хворого зроблять калікою. Це вже стало нормою армійського життя. Крім того у вас не буде можливості контролювати його стан здоров’я.

Далі буде...

 

[Поезії Корчинського – архів] [Офіційний сайт ВГО “Щит Батьківщини”]

[Головна сторінка сайту] [Головна сторінка газети]

Номери:

[1] [2]