ЯКЩО КУПИВШИ КВИТОК ВАМ КОЛИСЬ ДОВЕДЕТЬСЯ ЙТИ ПІШКИ, НЕ ДИВУЙТЕСЯ!

Коли людина чесно зізнається в тому, що є баригою, ти мимоволі починаєш її поважати. Але таке трапляється занадто рідко. Проте доводиться спілкуватися з оточенням, яке називає себе ким завгодно, в т.ч. політиками, підприємцями, солідними фірмами. Серед них, звичайно, багато порядних людей…
Правда, багатий досвід спілкування з баригами не допоміг прорахувати хід подій в історії з "обрубанням" нам Інтернету. Все виявилось набагато цікавіше ніж це можна було собі уявити...

Ми у письмовій формі перерахували свої претензії і пред'явили провайдеру. Вони не очікували такого нахабства і день думали. Потім повідомили, що ми… винні їм десь чотири бакси і… нам прощають. Виявляється, півроку тому просто "перебрали у них Інтернету". Цей факт надзвичайно і приємно вразив, бо виявляється, що у наш час, коли навіть кохання за передоплатою, подібне "меценатство" з їхнього боку ще можливе. Правда, потім були логічні запитання "Чому за півроку про це ніхто не повідомив і не висунув жодної претензії, хоч адреса і телефон в укладеній угоді були зазначені? З якої такої милості нас красивих спонсорували? Чому ми, нічого не підозрюючи приперлися, думали що заплатили за Інтернет до кінця місяця, а виявляється, розрахувались з якимось невідомим для нас боргом?". Відповіддю був "прогруз" про якусь супермодну систему статистики, про яку мають знати всі. Генеральний менеджер говорив настільки професійно, що міг переконати в цьому навіть доярку Груню із якогось забацаного колгоспу. Позаяк подальший діалог виявився безсенсовим, ми пообіцяли знайти подаяння у розмірі чотири бакси (щоб фірма не дай не загнулася) без щонайменшого бажання залишатися клієнтами, незважаючи на те що у самих не залишилось ні Інтернету, ні фінансів, незважаючи на те що робимо Інтернет-видання заради примарних високих абстракцій, займаємося чистою розтратою і жертвуємо на це квіти власної сєлєзьонки.

P.S. Якщо в цій країні хтось ще думає про високе, телефонуйте нам або пишіть "на мило". Ми проконсультуємо, як вберегтися від вітчизняних бариг. Якщо хтось захоче дізнатися, чому не оновлюється Інтернет-видання, ми надамо телефон провайдера.

Високий Вал

Історія:

УВАГА! Ми не змогли подати обіцяних матеріалів про київські і чернігівські події (прес-клуб облдержадміністрації "Ділове слово", "Медіа-тусовка", презентація Велесової книги, акція "Братства" і семінар у Києві) через те що доступ до Інтернету у суботу, неділю і в понеділок вранці невідомо з яких причин був відсутній. Не вдалося зв'язатися в ці дні і з адміністратором фірми, що надає відповідні послуги. Тобто кореспонденція відпочивала, а ми замість написання матеріалів вирішували інші питання. Одразу зазначимо, що якихось дешевих PR-акцій ми не замовляли. З іншого боку, не віримо у "продєлкі злобного Бабая", бо це занадто інфантильні і дитячі забавки, результатом яких є самодискредитація. Тобто, якщо буде адекватна нормальна реакція з боку провайдера, ми будемо вважати все що сталося банальним недоглядом чи якимось там неправильним сонцестоянням… Слідкуйте за розвитком подій!

22.10.02

Обговорити >>>