Пошук
uaportal.com

Куці враження від наїздів Чернігівчанки на центральні вулиці інших міст

Для нас, Чернігівчан, існує дві столиці - Чернігів та Київ. Інше - то варіації на тему

Враження третє
Якщо хтось вважає, що Чернігів - занедбане та брудне місто, він страшенно помиляється. Так само, як і я до певного часу. Стоячи на Головній вулиці (вона так називається) Чернівців, хотілося ридма ридати чи то від гордості за Чернігів, чи то через гірке розчарування за те місце, на якому стоїш. Від столичних явищ тут лише суцільна бруківка, яка дратує місцевих водіїв, "пробки" через завузькі вулиці. А дірки та чорні ляпи у австрійсько-румунському архітектурному часі справляють враження, наче крізь них повилазила вся історія. Проте, на околицях від несподіванки можуть повилазити очі. Наші приміські котеджі в порівнянні з їхніми ЗАМКАМИ все одно що собачі будки. То ж на біса Буковинцям та історія, коли кожен сам собі бізнесмен.
Адже наші у Гомель так не бігають, як вони до Італії та Португалії. То ж із спільного між Черніговом та Чернівцями хиба що перші п'ять букв.

Примітки: Пальмової "рослинності" у Чернівцях не помітила. Чи то погано дивилася, чи то під горами не той клімат. А от "Фуршети" - мутанти мабуть таки, ознаки глобального вірусу, бо і сюди дісталися.

фото : відчуй себе Буковинцем

Ірина Шевченко

Обговорити >>>