Фотохроніка оксамитової революції в Грузії

Фотохроніка оксамитової революції в Грузії

Фотохроніка оксамитової революції в Грузії

Фотохроніка оксамитової революції в Грузії >>>

Дні української культури в Тбілісі

 

Пошук
uaportal.com

"МІЦ" розпочинає випуск серії спеціальних інформаційних матеріалів

ЧММГО "Молодіжним інформаційним центром" ще на початку виборчих кампаній 2002-2003 років було випущено та розповсюджено буклети про права журналістів у зв'язку із змінами у виборчому законодавстві. Окремо було також розповсюджено у вузах міста буклет про права студентства в ході виборчої кампанії. Продовжуючи традицію, напередодні початку виборів Президента України 2004 року, "МІЦ" випустив новий буклет "Календар виборів 2004 для засобів масової інформації". Він базується на нової редакції Закону України "Про вибори Президента України". Упорядники сподіваються, що ознайомлення з календарним планом виборчої кампанії представників мас-медіа буде сприяти більш професійному підходу у висвітленні виборчих перегонів.

Це видання розпочинає серію спеціальних інформаційних матеріалів, яки спрямовані на захист виборчих прав різноманітних груп виборців та на сприяння неупередженому висвітленню виборчих перегонів мас-медіа. Цю роботу "Молодіжний інформаційний центр" проводить у рамках діяльності громадської коаліції "Новий вибір - 2004".

МІЦ

Нам свободы не надо! Работу давай!

Приблизно такого сакрального змісту були сповнені коментарі спантеличених перехожих, які крокували Хрещатиком в обідню пору 2 березня повз невеличкий натовп молоді. Небайдужі до теми свободи слова представники легальної опозиції зібралися біля будинку на Хрещатику, 26 з благородною метою відстояти "Сільські вісті", "5 телеканал", "Радіо Свобода" та інші переслідувані ЗМІ. Говорити про кількість учасників не має сенсу. Тим більше, що самі переслідувані з'явилися на акцію, м'яко кажучи, недостатньо масово. Цікавим спостереженням є те, що міліції було відносно мало. Тобто пропорція приблизно така сама, як співвідношення німецьких поліцаїв у концтаборі під час Великої вітчизняної і їх потенційних жертв. Це до того, що пікетувальники суворо дотримувались порядку і дисципліни. Трохи осторонь прапори білого кольору тримала організація "Молодь - надія України". Протягом всієї акції вони трималися осібно. І правильно, славою ділитися не можна!

"Cвободой слова у нас очень даже пользуются и говорят, что хотят. Если бы раньше, прежде чем что-то сказать, человек хорошо бы подумал, то сейчас… Знаете, я считаю, никакой проблемы нет. Просто, наверное, нечего делать. В Киеве сейчас идет сплошная стройка. Поэтому, лопаты в руки и работать больше. Работать!" - таким був коментар випадкової обуреної жінки.

І дійсно, який попит, така й пропозиція! Такі, по суті, і виконавці. Бо в кінці акції було взагалі весело. До присутніх вийшов соціаліст Луценко для колективного фото на пам'ять. І коли симпатична солідна жінка почала цілитись фотоапаратом в колег, хтось з міліцейського начальства, не менш солідний, запропонував послуги фотографа. Ну, щоб обличчя жінки було присутнє у таку відповідальну мить у натовпі соратників… Одразу ж стало спокійно за країну, в якій "мисливці" і їх потенційні "жертви" мають такі добрі стосунки.

Коли ми говоримо про попит натовпу на таку "штуковіну" як "свобода слова", слід зважати, що народним засобом пересування за останні роки стала маршрутка. Йдеться про засіб пересування як символ самообмеження. Населення кілька років героїчно вмощує себе в крісла, які в півтора-два рази вужче від них самих, їде в непристойній позі, б'ється лобом, іншими доступними місцями і вперто цим пишається, а ви - "Свобода слова"!

Згадуючи коментарі перехожих, відчуваєш як суспільство саме себе добре і надійно контролює. "ARBEIT MUCHT FREI!" - було написано на стінах Освенцему, що в перекладі з німецької означає "РОБОТА РОБИТЬ ВІЛЬНИМ!".

Обговорити >>>

"Високий Вал", 02.03.04 | 15.30

(с) Фото "ВВ"

Лютнева відлига сприяє початку політичної весни

Лютневі мітинги опозиції на Чернігівщині показують зростання популярності соціалістів на тлі всіх інших політичних сил, як провладних, так і опозиційних.

У Чернігові сьогодні розпочалась загальнообласна акція громадської непокори. Яка за твердженням її організаторів буде тривати до повного задоволення вимог жителів міста та області і встановлення справедливих тарифів і норм споживання на воду і тепло.

Акцію розпочали представники соцпартії опівдні біля будинку мерії. Незважаючи на дощ та відмову влади у проведенні мітингу, біля міської адміністрації зібралось кілька тисяч чернігівців. Більше всього серед них було пенсіонерів, які протестували не лише проти підвищення плати за комунальні послуги, але які також були розчаровані результатами пенсійної реформи. Крім соціалістів у мітингу протесту взяли участь представники "Батьківщини", УНА-УНСО та деяких інших громадських організацій. До мітингуючих, яких очолював народний депутат Микола Рудьковський, вийшов міський голова Чернігова. Олександр Соколов, як мер, спробував роз'яснити доцільність підвищення тарифів, але йому не дали говорити і навіть закидали сніжками. Особливо люди були обурені тим, що на свою підтримку міський голова привів декілька десятків афганців, яких за їх чорні шкіряні куртки навіть назвали "фашистськими молодчиками". Через деякий час більшість мітингуючих попрямувала до розгалуження двох найбільших проспектів міста та заблокувала рух міського транспорту більш, ніж на годину. Після цього, обіцяючи продовжити акцію в наступні дні, керівництво обласного осередку СПУ запропонувало людям розійтись.

В цей час ініціативу по проведенню акції протесту спробували перехопити комуністи, хоча до запланованого ними часу початку акції залишалось біля години. Вони закликали мітингуючих піти під будинок облдержадміністрації та вимагати, щоб голова облдержадміністрації Валентин Мельничук вийшов до них. Цікаво, що деякі виступаючі намагались довести присутнім, що їх акція була запланована раніше, ніж у соціалістів, і головний ініціатор сьогоднішніх подій саме КПУ. Але їх мітинг був у декілька разів менший, ніж попередній. Головні вимоги комуністів були такі ж, як і у соціалістів - скасувати завищені тарифи та відправити мера Чернігова у відставку.

Якщо порівняти ці події з аналогічними, які проходили 13 лютого, коли у значний мороз мітинг протесту, який зібрали соціалісти, був ще чисельніший, можна зробити певні висновки про перехоплення ініціативи соціалістичною партією у інших опозиційних сил, насамперед у комуністів та блоку "Наша Україна". Якщо комуністи ще роблять спроби якось утриматись на політичному горизонті, то "нашеукраїнці" взагалі не проводять гучних та резонансних акцій. Їх вистачає лише на розповсюдження своєї літератури на заходах інших партій.

Цікавим є і той факт, що і соціалісти і комуністи борються лише з міською владою, хоча рішення про підвищення тарифів приймалось і облдержадміністрацією. Знову лунають заклики про проведення місцевого референдуму про недовіру міському голові.

Фактично можна вважати, що ліві розпочали стратегічну підготовку до місцевих виборів 2006 року, які, як вважають керівники обласних організацій будуть скоріш за все на пропорційній основі. Але головною тактикою поки що обрано огульну критику місцевої влади. Причому зростання рейтингу соціалістів дуже допомогли довибори у окрузі №206, які проходи 8 червня 2003 року. саме позиція комуністів у цій виборчій кампанії фактично не сприяла перемозі кандидата від опозиції. Після цього навіть рядові комуністи задумались про доцільність тактичних ігор свого керівництва. Причому представники інших політичних сил постійно нагадують про це, навіть в ході сьог8однішнього мітингу.

Можна прогнозувати, що з покращенням погодних умов та першим виплатам по новим тарифам політична активність лівих, насамперед соціалістів, значно зросте. Причому їх акції будуть не лише чисельнішими, але і розповсюдяться на інші міста області. Все це буде перепоною проведенню ефективної виборчої кампанії у регіоні не лише представникам влади, але і блоку Віктора Ющенка. Тим паче, що керівник місцевої обласної організації СПУ палкий прихильник висунення Олександра Мороза кандидатом в президенти.

Юрій ПАПЕРНИЙ,
Фото автора

Від "Високого Валу": Усі великі зміни на цих теренах починалися з тихої і десциплінованої Чернігівщини, де на перший погляд встановлювалося мирне і контрольоване "благодєнствіє". І здавалося б, вже ніщо не може порушити цього одвічного спокою. На перший погляд. Ковбасна (на жаль, саме КОВБАСНА) революція починалася теж звідси. У неділю довелося пожартувати з цього приводу. Наступна революція, мовляв, знов пройде повз її теоретиків...

Відомий американський політичний консультант Гарі Нордлінгер зустрівся у неділю з представниками громадських організацій Чернігівщини

Фактично, його виступ перетворився на своєрідний мастер-клас по проведенню виборчих кампаній. Гарі Нордлінгер охарактеризував сучасний стан виборчої кампанії в Сполучених штатах, зупинився на типових помилках політтехнологів при розробці виборчих кампаній та відповів на питання присутніх.

Так, він підкреслив, що вибори всюди мають на меті одне і те ж: інвестування голосу виборця, який робить своєрідний вклад в майбутнє своїх сімей, та хоче мати ту владу, якою буде пишатися. Пан Нордлінгер наголосив, що він "вірить у колективну мудрість виборців”.

Характеризуючи українські партії, він підкреслив, що вони настільки слабкі, "що не партія собі підбирає кандидата, а кандидат – партію.”

Відповідаючи на питання про перспективи перемоги опозиції в Україні, Гарі Нордлінгер акцентував: „Якщо опозиція порозуміється і буде проводити кампанію під єдиним гаслом, і донесе його до кожного окремого виборця, то вона має шанси на перемогу”.

Зустріч була здійснена за сприянням Чернігівської міської молодіжної громадської організації "Молодь – ХХІ століття".

Юрій ПАПЕРНИЙ
Фото: Олег ГОЛОВАТЕНКО

Від "Високого Валу": Політтехнолог був досить таки артистичним. Це, до речі дуже позитивна риса американців - видавати на публіку безрефлексивну емоцію і радість. А ще він розповідав про досвід роботи в різних країнах. Навіть про те, як люди приходили до перемоги на виборах попри його поради. Довелося навіть зізнатися в тому, яка така таємнича сила спонукає його подорожувати Світом - "Гроші, американський "демократичний вектор" чи щось інше?". Виявляється, саме бажання пізнати Світ. Але в одному він був правий на всі сто відсотків. Всі учасники виборчих перегонів у всьому світі припускаються часто великої помилки, коли займаються "просвітництвом" і співають відому пісню "власному церковному хору".

Чернігівській ПРОСВІТІ - 15 років!

"Коли в Криму з'явилися перші вірмени, вони одразу поставили комерційний ларьок. Коли ж там з'явилося двоє українців. вони одразу заснували товариство "Просвіта"...

Чернігівська обласна "Просвіта" відзначила в неділю свій п'ятнадцятий День народження. Дійство, яке відбувалося в обласному філармонійному центрі і зібрало "батьків явища", складалося з урочистої частини і концерту. Згадували минуле, славне минуле і дуже славне минуле. Виступали нащадки Михайла Коцюбинського. Ведучий урочистої частини Василь Чепурний розказав про те, якою древньою є Мезинська стоянка первісної людини на території Чернігівської області і якими унікальними є знайдені там зображення. Безумовно, традиція українського просвітянства і все, що з нею пов'язано, з'явилося задовго до виникнення грецької культури і якимось чином свідчить про велич українського народу. Але чомусь постійно виникало відчуття, що наше минуле нас не виправдовує. В фіналі виступив великий чернігівський архітектор і правдолюб Андрій Карнабєд. У його виступі теж було дуже багато яскравих моментів. Виявляється, культуру потрібно нав'язувати. Бо можна і не встигнути. В цій думці, безумовно, теж є своє раціональне зерно.

"Високий Вал" приєднується до привітань ювілярам і бажає досягнення нових вершин у нелегкій просвітницькій справі.

ЧЕРНІГІВЦЯМ У СТОЛИЦІ Є ЩО СВЯТКУВАТИ.
30 січня столичне "Чернігівське земляцтво" святкувало свій восьмий день народження

Того вечора здавалося, наче вся Чернігівщина разом з її адміністративним устроєм раптом перемістилася до самісінького серця Києва. Обласний центр начолі з губернатором паном Мельничуком і Міським головою Олександром Соколовим на декілька годин "окупував" столичний Палац спорту. Навідалися і районні голови. Карта регіону простелилася прямо на території закладу - у вигляді згрупованих столиків з назвами районних центрів. Тут же розгорнулися виставки народного мистецтва Деснянського краю. Гостям презентували оновлений календар "Земляцтва" на 2004 рік та довідник "Хто є хто на Чернігівщині". Люду зібралося чимало -- святкування набрало столичного масштабу.

Офіційна частина пройшла як треба. По комсомольськи! З почесними нагородами, грамотами та подарунками. І завершилася підписанням угоди про співробітництво на 2004 рік між Чернігівською обласною держадміністрацією та "Земляцтвом". А на закуску заграли музики, заспівали народні таланти та затанцювали гопака самодіяльні колективи Чернігівщини. І все це переросло у спілкування за інтересами: зі спогадами та гучними піснями. Що не кажи, а святкувати наші вміють.

Самих "Земляків" сьогодні у Києві понад 1600. І це лише ті, які вступили до організації. Ймовірно, що у Києві їх мешкає значно більше. "Чернігівське земляцтво" одне з найчисельніших і найактивніших з 26 столичних земляцтв. І з року в рік, як свідчить статистика, лави земляків поповнюються свіжими силами. Адже вісім років тому заснували земляцький рух лише 30 чоловік. Є у організації і ветеранське об'єднання і молодіжне, що налічує близько 200 активістів. Живуть в "Земляцтві" й козацький дух, вже літніх, але міцних запалом козаків, і комсомольські порядки денні, і вибрики сучасності - треба ж і розслабитись.

Було справжнім сюрпризом зустріти давніх знайомих, наприклад, з рідного села, чи то сусіду по будинку, чи однокурсника. А ще приємніше впізнати їх у солідних обличчях відомих політичних діячів, бізнесменів, тощо. А таких Чернігівців не мало. Особливо пишається "Чернігівське земляцтво" найславетнішим своїм земляком - Паном Президентом. Щоправда, Леонід Данилович на іменини не прийшов -- привітав винуватців свята через заступника.

Багато говорилося на святі про плідну роботу об'єднаня, про суттєві внески в розвиток культури та мистецтва, про корисні справи на місцях. Але, напевно, найголовнішою справою, яка й згуртувала всіх цих людей є підтримка великої Деснянської родини. Особливо для тих, хто вирушив з провінції на пошуки долі у лабіринти мегаполісу.

Ірина ШЕВЧЕНКО
м. Київ

Від "Високого Валу": Спочатку не знав, в яке місце сайту втулити матеріал моєї знайомої, з якою мав кілька років тому спільну справу на інформаційно-публіцистичній ниві. Як бути, якщо колега зникає майже на рік з горизонту і несподівано надсилає тобі ось цей матеріал? Як "вписувати" в контекст? Почав вже думати над цим, але згадав слова Корчинського "У вас тут чернігівська мафія!" і вирішив: треба ставити! Без змін!

Олег Головатенко,
теж м. Київ

АТАС!!! Грузини поміняли державний прапор на... білий з червоними хрестами...

...Хочеш радикально змінити своє життя - поміяй імідж. Докладніше - ось тут:

http://www.for-ua.com/news/2004/01/14/174303.html

http://www.svobodnaya-gruzia.com/news/?p=2/040

http://www.svobodnaya-gruzia.com/news/?p=2/036

Якщо ви вже це почитали, можете повернутися на головну сторінку і висловитися з цього приводу...

РЕВОЛЮЦІЯ НА РИНКУ "НИВА"... НЕ ВІДБУЛАСЬ. КОНФЛІКТ ЗАЛАГОДЖЕНО

Упродовж кількох днів тяганина щодо розподілу торгових контейнерів на ринку "Нива" , що триває упродовж 8 місяців, виплеснулася авто-протестом профспілки "Чернігівщина" на Красну площу Чернігова. Проти цього авто-протесту виступила піша Чернігівська профспілка підприємців.

БІЖЕНЦІ ДО УГОРЩИНИ?
Чернігівці нічого не могли второпати, коли спостерігали за незвичною акцією протесту, коли одна профспілка тримала одні гасла, а напроти неї інша свої гасла. Наприклад, профспілка "Чернігівщина " ( її очолює Борис Бойправ) закріпила на своїх авто транспаранти "Підприємцям - ринки! Бандитам тюрми!", "Ні корупціонерам в Чернігові!", "Остання надія підприємців - Президент!"

Саме Президенту, а також голові Укоопспілки та керівництву області і міста профспілка направили свої вимоги, що підприємці ринку "Нива" вирішили розпочали акцію непокори і готові оголосити цілодобове голодування . Вони вимагали, щоб влада припинила намагання фірми "Д.А.М" заважати їм торгувати, а також дозволила підприємцям встановити своє торгове обладнання та змінила керівництво ринку "Нива" і уклала з торговельниками договори до 2008 року. А ще - звільнити чиновників, які, за їх словами, 8 місяців заважали губернатору навести порядок на ринку "Нива" і прислати до Чернігова комісію з Адміністрації Президента на чолі з Ольгою Колінко.

Підприємці заявляли, якщо їх вимоги упродовж шести днів не задовольнять, то вони організують виїзд до кордону з Угорщиною і будуть намагатися перейти кордон , як біженці до країн Євросоюзу.

ПРОТИ"БОРЦІ"

На Красній площі напроти профспілки "Чернігівщина" виставили свої транспаранти "варнаковці" з Чернігівської профспілки підприємців (її очолює Олена Варнакові). Вони вважають, що фірма "Д.А.М" на чолі з відомим у Чернігові Сергієм Черноусом, діє згідно з законом у конфлікті за контейнери на "Ниві".

Цікавими були гасла "варнаковців": "Боря - ты не прав!" ( мали на увазі Бориса Бойправа), "Ми - разом!", "Кто защитит закон?".

Виставлені пікети одних профспілок напроти інших перетворило ситуацію в комічну.

По-перше, протестували не десятки чи сотні торгуючих на ринку "Нива", а їх представники.

По-друге, пікети на автомобілях - це уже пікантно. І дивлячись на них, чернігівці робили свої висновки.

По-третє, пікетуючі час від часу ходили одне до одного "у гості" і обговорювали різні проблеми. Це підтверджувало те, що не вони головні фігури у цій грі, а власники (контейнерів, ринку "Нива" чи ще чогось), які стоять за цим конфліктом.

ГУБЕРНАТОР ЗАЙНЯВ НЕЙТРАЛЬНУ ПОЗИЦІЮ

Коментуючи ситуацію, голова обласної держадміністрації Валентин Мельничук сказав:
- На ринку "Нива" іде перерозподіл власності тих структур, які займалися не тим, чим треба. А саме - ухилянням від сплати податків, приховуванням своїх доходів. Крапки в цій ситуації поставлять правоохоронні структури згідно з чинним законодавством. Якщо хтось думає, що я стану на чийсь бік - той глибоко помиляється.

РОЗІЙШЛИСЯ З МИРОМ
Після чергового рішення суду, яке було винесено в день пікету, частина тих, хто брав участь в акції та тих, хто стоїть за ними, зрозуміли одне. Якщо вони самі не вирішать цього конфлікту з торговими контейнерами, то цього ніхто не зробить. І пішли на взаємні поступки.

Наступного дня - пікети з площі зникли. Чи надовго? Чи остаточно переділена власність на "Ниві"?

Антон КУЛЯ


ЧИ ВИНЕН СОКОЛОВ У НЕВРОЖАЇ НА УКРАЇНІ? або При чому тут міліція, коли грім порося вбив?

Мітинг, який скликали соціалісти на чолі з нардепом Миколою Рудьковський минулої п'ятниці під стінами приміщення міської ради, показав негативний вплив особисто чернігівського міського голови Олександра Соколова на формування атмосферних процесів над усією європейською територією Землі...

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ КІПІШ
Визнаний лідер світового пролетаріату і неперевершений стратег сучасності підготувався до мітингу, як і належить вождю обласної організації СПУ. Перед міськвиконкомом було вибудовано, за всіма правилами ораторського мистецтва, тимчасову трибуну для вождя.

Революційні маси скликалися упродовж кількох днів. Не менше 2 тисяч листівок було роздано в тролейбусах. Лунали оголошення по радіо - ніхто не забороняв. Піднімав бойовий дух і панцерник типу "Жигулі" чи "Москвич", який літав по Чернігову і хрипів у гучномовець підніматися, бо "час розплати настав". Та і сам Рудьковський подав заявку, що на мітинг прийде 10 тисяч чернігівців. Але ніщо не віщувало Ватерлоо...

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕ МОЖНА

Поясніть, будь-ласка, чому полководець Рудьковський раніше водив своє військо лякати губернатора Миколу Бутка-Безпартійного біля приміщення облдержадміністрації, а зараз проводить мітинги не на площі, як обіцяє, а саме біля приміщення міської ради? Чому в своїх патріотичних промовах він зажди лає владу і Президента, але ніколи - голову Адміністрації і лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука? Хто звик думати - сам буде уважніше слухати Рудьковського і сам зробить висновки.

Коли хтось починає кликати до себе і обіцяє перекривати транспортні магістралі, то починаєш замислюватися: наскільки серйозні ці заяви, і хто буде нести відповідальність та дасть правоохоронцям козирі в руки? Микола Миколайович не перший день у політиці і знає, що йому особисто за заклики нічого не буде - нардеп, як ніяк. Як оцінять дії простих людей - хуліганством? Що далі?

РОЛЬ РУДЬКОВСЬКОГО У ПОДОЛАННІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЗЕРНОВОЇ КРИЗИ

Коли слухаєш виступи Рудьковського, і на цьому мітингу теж, то чуєш , що тільки соціалісти "попереджали", "доповіли", "порушили питання", "пояснили"... Особисто сам Рудьковський більше десятка разів загадав, що саме СПУ бореться за зменшення цін на хлібному ринку. Мабуть, ніхто, крім нього, пальця об палець не вдарив. Нема більше ніякої опозиції, немає влади - нічого і нікого нема! Один Рудьковський!

Саме Рудьковський, за його словами, і з Прем'єром Януковичем особисто зустрівся і напучував Главу Уряду, як треба зменшити ціни і видимо-невидимо хлібу в Україну навезти. Янукович хто - Прем'єр-міністр усього-на-всього, він ще може чогось не розуміти, а от Рудьковський - ото голова! Він же колись у штабі Кучми працював! Він же міг виграти вибори у міського голови Соколова! Та він стільки для нас може зробити! Стільки гвіздків позабивати! Куди? В трибуну, з якої виступав перед міськрадою?

Він же навіть у резолюції пальчиком на Президента посварився і вимагає: "Ану, Леонід Данилович, збери Раду Національної безпеки і оборони і "прийми оптимальні рішення по подоланню кризової ситуації"! І найголовніше - про це наш вождь обласних соціалістів кричав, від міської ради, де сидить винний у всій продовольчій кризі в Україні і Європі Олександр Соколов.

ХТО В КРАЇНІ БРИГАДИР ?
Правда, Соколов разом з Валентином Мельничуком (голова облдержадміністрації) і Василем Ковальовим (голова облради) виявляється, не зважаючи на Рудьковського, щось там копошаться, бо керують уже завершенням формування запасів якомога дешевшого зерна, щоб і хліб був дешевшим. Але це у плани обласного вождя СПУ не входить. Він просто дізнався, шастаючи коридорами влади, що Президент збирає Раду Національної безпеки і оборони, щоб розглянути продовольчу проблему, ось і вирішив Микола Миколайович крикнути в Чернігові - чим повинні займатися державні мужі у Києві! Правда, мо' у столиці і не почують, а тут, у Чернігові, авторитет у простих людей завоює.
Крім того, у резолюції мітингу Рудьковський роздав наряди: що робить Верховній Раді, що - Уряду, що - обласній адміністрації, обласній та міській раді і особисто міському голові. А потім Микола Миколайович скочив у свого металевого коня і помчав далі наряди роздавати. Він же зараз у країні командує! Треба всіх заставить працювати!

ТРИ ПИТАННЯ
Чи винна міська рада і міський голова у хлібній кризі в Україні і Європі? Чому проводить мітинги Рудьковський - щоб "пар випустити", чи щоб набрати бали перед майбутніми виборами міського голови і посісти його місце, яке не дає спокою Миколі Миколайовичу після програшу у березні 2002 року? Чи чернігівці розуміють, хто і для чого їх використовує і в яких іграх?

Юрій БУШАК
www.malliance.cn.ua

Холодна осінь 2003-го у Росії - Стукачі з КПРФ допоможуть розібратися з неугодними??? У Москві триває переслідування редактора "Радикальної політики"

Итак, имеет место очередной коммунистический наезд на газету РКО "Радикальная Политика" посредством органов прокуратуры. 13 ноября сопредседатель РКО и редактор "РП" Борис Стомахин давал объяснения в прокуратуре Северо-Восточного округа г. Москвы старшему помощнику прокурора Макеевой Надежде Георгиевне (служебный тел. 288-9916) в рамках прокурорский проверки по вопросу о возбуждении уголовного дела по ст 282 УК РФ ("разжигание межнациональной и межрелигиозной розни").

Макеева предъявила Стомахину донос некой Лавровой В.А. (домашний адрес Москва, ул. Каховка, д. 21, кор. 3, кв. 256, тел. 122-8471), которая обратилась с этим доносом к депутату Госдумы от КПРФ В Зоркальцеву и который Зоркальцев переслал в Генпрокуратуру. Было также предъявлено предписание заместителя Генпрокурора РФ В. Колмогорова, согласно которому ответ на обращение Зоркальцева должен быть дан прокуратурой СВАО не позднее 19.11.2003.

В своем объяснении по предъявленным ему документам Стомахин указал, что заявительница (стукачка Лаврова) давно известна ему как постоянная коммуно-фашистская активистка, участница всех крупных красно-коричневых митингов в Москве, типичная "анпиловская бабка". Ее интеллектуальный уровень совершенно ничтожен (что ярко проявилось в ее доносе) и не позволяет вообще воспринимать ее и весь круг таких, с позволения сказать, людей всерьез. В своем совершенно нелепом, вздорном и безграмотном доносе на Стомахина Лаврова на нескольких страницах подробно и с "разоблачительным" пафосом а la 1937 год цитирует содержание номеров 1 (27) и 9 (35) "РП" за 2003 год, присланных в прокуратуру, "уличает" Стомахина в авторстве даже тех материалов, которые явно подписаны информагентствами, и несколько раз обзывает сопредседателей РКО "чеченскими бандитами", "пособниками террористов", бездоказательно приписывает им разжигание национальной и религиозной розни, и т.п.

Кроме того, Стомахин добавил, что никогда ни в каких печатных изданиях не разжигал национальную рознь, не имел умысла на ее разжигание и всегда в любых текстах за своей подписью высказывал лишь свое личное мнение как гражданин РФ. А поскольку подобные доносы от коммуно-фашистов через посредство депутатов Госдумы от КПРФ являются сведением счетов с политическими противниками и попыткой коммунистических сил помешать распространению неугодных им взглядов, то прокуратура как независимый орган не может в этом участвовать и служить орудием в политической борьбе. В связи с этим Стомахин закончил свое официальное объяснение просьбой в возбуждении уголовного дела отказать.

13.11.2003
Пресс-служба РКО

Необычная миссия стирального порошка “Тузла”
(ЗАО «Винницабытхим» обьявляет общенациональный конкурс на идею)

ЗАО «Винницабытхим» , Киев, т. 044 467-6503, office@lotos.ua) анонсировавшее ранее начало разработки мужского, армейского, предельно функционального стирального порошка «Винницкий Лотос, тип «Тузла»» обращается к потребителям своей продукции, а также всем остальным жителям Украины с разьяснением.

Обращение
В связи с возникшим общественным резонансом, вызванным рядом публикаций в печатных СМИ и сюжетами показанными на национальных телеканалах мы хотели бы:

1) еще раз уточнить, что следует различать модифицированный стиральный порошок «Винницкий Лотос, тип «Тузла»» и мужской порошок «ТУЗЛА». Первый – существует в 20 кг мешках и передается на испытания в армию и погранвойска. Второй – будет в обычных 450-гр картонных пачках, и находится в состоянии разработки

2) обьявить общенациональный конкурс на идею дизайна пачки мужского порошка «ТУЗЛА» (см. условия на сайте Рекламастера - http://www.reklamaster.com/news/showfull.php?id=3428). Фото пачки порошка «ТУЗЛА» опубликованное в газете «Столичка», №160 от 10 ноября 2003 г. остается на совести издания. В творческом задании на разработку, которое может быть выслано всем желающим после обращения в офис предприятия указано, что «ТУЗЛА - порошок для настоящих мужчин, которые не поступаются такими ценностями, как ответственность за свои поступки, ответственность за женщину,ответственность за судьбу Родины». Это именно те ценности, которыми поступаться нельзя.

3) успокоить, что ценовая политика и обьемы поставок в торговую сеть порошков «ЛОТОС», «МАКС», «БИО-Н» не изменятся, до начала продаж «ТУЗЛЫ». В настоящее время в продаже могут быть только подделки под «ТУЗЛУ».

4) отмежеваться от попыток недоброжелателей вложить политический смысл в название и слоган порошка, в частности сопоставить его с названием одноименного города в Боснии-Герцоговине или острова в Керченском проливе. Наш товар не более политичен, чем сигареты «Шипка», хлеб «Бородинский», водка «Суворов».

Мы надеемся, что позитивная, созидательная, творческая деятельность наших сограждан, направленная на создание дизайна первого в Украине, мужского СМС, от национального производителя будет поддержана СМИ как информационный процесс альтернативный существующему в настоящее время.

Лазаренко Андрей,
менеджер по коммуникациям
тел моб 8-067-430-8485 (Киев)

УСЛОВИЯ КОНКУРСА >>

"НАШИ" ЧЕРНИГОВСКИЕ ДЕВЧОНКИ БЫЛИ В ДОНЕЦКЕ. ИМ ТЕПЕРЬ НЕ СТРАШЕН И БАНДИТСКИЙ ПЕТЕРБУРГ

Среди делегатов и журналистов из Чернигова, которые побывали в Донецке на несостоявшемся съезде "Нашей Украины", оказались и представительницы прекрасного пола. Именно одна из них поделилась своими впечатлениями и попросила не называть имени. Скромность, как известно, женщину украшает. Мы не смогли отказать ей в этой маленькой слабости. >>>

--------------------------------------------------------------------------------
Красный день календаря:
КОММУНИСТЫ ТОЖЕ ОСЕДЛАЛИ БАНДЕРОВСКОГО КОНЯ… или Кто играет роль попа Гапона в преддверии президентских выборов?

Митинг коммунистов в Чернигове в "день 7 ноября - красный день календаря" показал идеологическое сходство технологий при срыве съезда "Нашей Украины" в Донецке с развернутой ими кампании против "бандеровцев". >>>

У Чернігові відкрито Центр швидкої правої допомоги затриманим
Центр працюватиме цілодобово. У його функції входить:

- Надання безкоштовних послуг юриста, адвоката затриманому правоохоронними органами та його родині (представникам) для захисту порушених прав.

- Надання безкоштовних юридичних консультацій та роз'яснень з правових і процесуальних питань особам, що затримані.

- Сприяння у медіації та усуненні наявних конфліктів

- Пошук місцезнаходження осіб, що затримані, за звертанням родичів або їх представників
Телефон чергового: (04622) 4-23-99, 4-34-56, 8-050-330-14-06.


Обговорити >>>

За інформацією ГО "Доброчин" 29.10.03 | 10:30

Чернігівський Палац дітей та юнацтва разом з організацією М*АРТ ініціюють проведення "Дня спільних дій в інтересах дітей"

До участі у запрошуються представники громадських організацій і ЗМІ. Робоча зустріч відбудеться об 11.30, 30 жовтня 2003 року в приміщенні Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, кімната 18, за адресою: м. Чернігів, Проспект перемоги, 112.
Просимо повідомити оргкомітет про можливість Вашої участі до 18.00, 29 жовтня 2003 року за телефоном: 7-70-83. Контактна особа: Буров Сергій Юрійович.

Додаток >>>

 


SLE Banner Network

Архів новин >>>>

*Автор новин з підписом "Високий Вал": Олег ГОЛОВАТЕНКО