Медіа-група СІАН - Всеукраїнське об'єднання "Братство"
01.07.2004 19:39

РУСЛАНУ - У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ!!!

Жарт. Богдан Ступка вже був міністром культури. Правда, у кожному жарті...
А якщо серйозно і на "тверезу" голову, то у чиновника завжди починаються проблеми, коли українець бере висоту і стає видатним, порушуючи загальну стабільність. Після оголошення результату Євробачення у пана Савенка в прямому ефірі було занадто стурбоване обличчя. Це ж треба наступного року трансляцію організовувати!!! Влада напевно теж запитала себе "А якже ж отак і без нас!?" Принаймні фотка Президента поряд з Русланою У програмі "Вікна" на УТ-1 виглядала цікаво.
Так от... Руслана нам подарувала перемогу скоріше "вопреки", ніж "благодаря"! Це її особиста перемога. Це результат "дикої" праці і великий аванс Україні. Ця перемога нас зобов'язує. Це потрібно прийняти як дарунок і використати його з максимальним ефектом.

Ось що написав на "Високий Вал" ведучий другої програми Латвійського радіо Борис Мохір:
"Агітував тут усіх, кого знаю, слати СМС за Руслану. І як оголосили результат, я кричав "УРА!!!", крутив на усю катушку наш гімн і налив собі добру чарку на радостях", що Україна на першому місці і що Руслана отримала від Латвії максимум можливого - 12 пунктів !!!
Слава Руслані! Слава Україні! - так і напишіть на www.misto.tk!

Ми теж налили собі чарку і зранку 16-го багато кому не дали спати... щоб знали: ПЕРЕМОГИ ЗОБОВ'ЯЗУЮТЬ!!!

"Високий Вал", 17.05.04

Чи правильно вчинили грузини, що поміняли старий прапор на білий з червоними хрестами?

Вони молодці. Це у дусі хрестових походів

Прикольно, бо нагадує швидку допомогу!

Наступний за Саакашвілі "кіндер-сюрприз" може теж припхатися зі своїм прапором!

Україні теж потрібно так зробити, але у Ющенка немає такого красивого прапора!

Ми теж хочемо поміняти державний прапор на прапор "Нашої України".

Наш синьо-жовтий все одно краще!

Те, що я думаю з цього приводу, ніхто не дізнається!

Результати опитування
Сторінка Чернігівської єпархії Київського Патріархату _ _

ОСТАННІ НОВИНИ Нова адреса в Інтернет "Високий Вал" - останні новини "Високий Вал" - останні новини Електронна газета "Високий Вал"

Пишіть нам: vysoki_val@ukr.net
Використовувати матеріализ посиланням на сайт дозволяється),

© 2001-2003

Думки про безпеку авіації:
"Сьогодні в нас буде скорочення Штатів", - сказав командуючий ракетними військами і натиснув червону кнопку. (Анекдот)

Як нас шугали?

Украинская Баннерная Cеть

ІНТЕРВ'Ю
СТАТТІ
НОВИНИ
ТЕМА ДНЯ
УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА / КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ / ЧЕРНІГІВСЬКА ЄПАРХІЯ

МОЛОДІЖНА СТОРІНКА ГАЗЕТИ "СІВЕРЩИНА"

МОЛОДІЖНИЙ
ІНФОРМАЦІЙ-
НИЙ ЦЕНТР
УКРАЇНА-БІЛОРУСЬ
Для дітей! Дмитро Оніщенко: "Нашествие роботов" (Продолжение приключений Незнайки и его друзей) Публікується вперше!
МИСТЕЦЬКА ГАЛЕРЕЯ "КРУТІ СХОДИ"
ФДР - РАДІОЦЕНТР
Молодіжні громадські організаціїЧернігова
Українські часописи Польщі: Над Бугом і Нарвою, Дністрове
ПРО НАС
Перший друкований номер бюлетеню "Високий Вал"
ФОРУМ
ЗАЛИШИТИ ЗАПИС
ПЕРЕГЛЯНУТИ ГОСТЬОВУ КНИГУ

Каталог української преси

Слово Оріїв

Спiльна Дiя

Еженедельная газета Антенна

Нариси націоналізму


"ЛАСТИ" -
сайт
Андрія Радченка
(Тбілісі) >>

Русский клуб рекордов "Левша"
127051, Москва,
ул. Петровка, 16,
3-й этаж,
т/факс:
(095) 200-5928,
(095) 200-3712

  Украинские 100x100

 
Пошук
uaportal.com

ПОЛІТПРОГНОЗ

Сценарій "Дідуля",
або До світанку залишилися лічені години

Україна допитує всіх, починаючи від сусідів і ворожок до політтехнологів і політиків - хто стане наступним Президентом?

У відповідь називають двох фаворитів гонки, на яких і треба робити ставки - Ющенко і Янукович. Мовляв перший без 5 хвилин - президент, принаймні про це чути з його стайні. А і команда другого уже готує шампанське, щоб відсвяткувати неминучу перемогу.

Саме ці двоє "Віктуарів" за перемогу, начебто, стрілятимуться на дуелі у другому турі.

На нашу думку, даремно забули про нашого земляка Леоніда Кучму, думаючи, що його кар'єра уже закотилася. Це - ілюзія, адже до його нового світанку залишилися лічені години.

>>>

ОПОВІДАННЯ

СОН З ПРЕЗИДЕНТОМ
Владислав САВЕНОК

Спочатку Паша боявся, що його застрелить охорона, коли він кинеться назустріч президенту.
Він усвідомлював - будь він на місці церберів патрона - то що подумав би про людину, яка раптово підійшла до глави держави?
Прокидаючись уранці, Павло перш за все вмикав радіо - там зранку зазвичай говорили: куди їхав президент. І якщо з усіх точок на карті країни вибір глави держави знов падав на Пашине місто, то він одразу починав приступати до виконання плану під кодовою назвою "Буревісник".
Павло не знав, чому він так охрестив свій план, але назва йому видавалася урочистою, піднесеною і надзвичайно сміливою. Почувши про приїзд Філі, так Паша ласкаво називав президента, він миттю летів до ванної - голитися. Упродовж кількох зустрічей з главою держави він засвоїв кілька неписаних правил - нічим не викликати підозр у охорони президента. Тому Павло, який міг не голитися кілька днів, під час візиту патрона мав виглядати як нова копійка.
>>>

Думка он-лайн

Дмитро Корчинський
про успіх Руслани:

Шоу-бізнесу ще немає,
а успіх уже є!

"Високий Вал" поставив питання Голові Всеукраїнської партії "Братство" Дмитру Корчинському під час он-лайн конференції Інтернет-видання "Форум":

Олег Головатенко, "Високий Вал":
Ваша оцінка реакції України на перемогу Руслани у Євробаченні? Здається, режисер фільму "Мамай" правий. Вчора на прес-конференції у "Кінопанорамі" він висловив думку, що ця перемога для середнього українського чиновника є небажаною, що багато хто в Україні сприймає Руслану як "вискочку, яка лізе поперед батька в пекло"? Чи не здається Вам - ми погано, невдячно і неефективно користуємося цією ОСОБИСТОЮ перемогою сильної дівчинки, цим черговим "халявним" подарунком долі? І друге питання в контексті першого: Чи не здається Вам, що насправді існує дві України???

Дмитро Корчинський:
Брати Клички і Руслана нагородили нас несподіваними і приємними подарунками. Раслана - це перший серьйозний успіх українського шоу-бізнесу. Шоу-бізнесу ще немає, а успіх уже є. Шоу-індустрія, як і будь-яка інша індустрія, сьогодні не може розвиватися без відповідної цілеспрямованої державної підтримки. Ви маєте рацію. Є небезпека, що ми не зкористаємося цим подарунком долі. Щодо другого питання. Не дві, а безліч Україн. Хочу процитувати Донцова: "Україна, якої ми прагнемо, ще немає. В першу чергу ми мусимо створити її в наших серцях.".

ФЕСТИВАЛЬ!!!

"ФЕСТИВАЛЬ У ЧЕРНІГОВІ 16.05.04",
ФОТО "ВВ">>

Густав Водічка: безсмертні твори

АНАФЕМА РЕСПУБЛІЦІ

Першим кандидатом в президенти на землі була хитра гадюка, що шастала по райських кущах та роздавала щедрі обіцянки. Її кампанія пройшла вдало - ми порушили єдину заповідь і тепер нам не жити без карного кодексу.

Теократія - пряма влада Бога, заважала нам шукати істину в маковій соломі. Влада пророків також дошкуляла. Вони нам докоряли за гріхи і нав'язали обмежень вже цілий десяток. В якості послаблення Бог попустив миропомазаних царів. Але ця публіка нас діставала церковними замашками. Монархи часто не зважали на примхи народу і фактом свого народження вимагали смирення. Та кому потрібне смирення, коли хтось обіцяє безкоштовне пиво? І хоча такого пива зроду ніхто не бачив, в результаті виникла республіка.

Слід зауважити, що крім республіки та монархії, інших політичних державних систем в природі не існує. Тут вся різниця у походження вищої влади. Монархи на престол народжуються, а голови республік на деякий час обираються. В першому разі діє воля Божа, а в другому - примхи грішного народу. >>>

ФОТОРЕПОРТАЖ з КОНЦЕРТУ!

"ДОКЕР ПАБ", 28.03, ДОКЛАДНІШЕ >>

Подорож

Куці враження від наїздів чернігівчанки на центральні вулиці інших міст - 2

Для нас, Чернігівчан, існує дві столиці - Чернігів та Київ. Інше - то варіації на тему.

Враження третє
Якщо хтось вважає, що Чернігів - занедбане та брудне місто, він страшенно помиляється. Так само, як і я до певного часу. Стоячи на Головній вулиці (вона так називається) Чернівців, хотілося ридма ридати чи то від гордості за Чернігів, чи то через гірке розчарування за те місце, на якому стоїш. Від столичних явищ тут лише суцільна бруківка, яка дратує місцевих водіїв, "пробки" через завузькі вулиці. А дірки та чорні ляпи у австрійсько-румунському архітектурному часі справляють враження, наче крізь них повилазила вся історія. Проте, на околицях від несподіванки можуть повилазити очі. Наші приміські котеджі в порівнянні з їхніми ЗАМКАМИ все одно що собачі будки. То ж на біса Буковинцям та історія, коли кожен сам собі бізнесмен.
>>>

КОНТРПУБЛІЦИСТИКА!

Убивая мамонта

Причиной бумагомарательства стало желание помочь разобраться в чувствах себе и, возможно, кому-нибудь ещё. Автор данной писанины восемьдесят шестого года выпуска, окраса рыжеватого, со стервозными замашками. В общем, небезинтересный экземпляр.

Иногда человеку бывает больно. Очень больно. И не из-за того, что кто-то съездил малость кулаком, а из-за того, что кто-то что-то случайно задел в душе, сам того не желая. Или, когда некому вообще даже что-то задевать, короче просто одиноко. Тогда и возникают мыслишки, типа: "Уж лучше бы кто-нибудь ударил, чем сказал эдакое…" Сразу же Вас прошу сильно на обидчиков не обижаться. Если они задели случайно, то просто грех их в чем-то винить. А если же обижены специально, то тоже обижаться не следует, ведь злюке только этого и хочется. Обойдется. И вообще, надо меньше злиться. По крайней мере, хотя бы стараться.

>>>

Дайош підвищення!

Проїзд в метро повинен коштувати 10 гривень!

Погляд на проблему Молодіжної ініціативи "ВАРТО!":

Активісти ВАРТО! глибоко обурені намірами київської влади та її політичних
противників підвищити проїзд лишень до 1 гривні ( 80 копійок ) або законсервувати його на поточному рівні 50-ти копійок. Згідно підрахунків експертів ВАРТО! і соціологічних опитувань киян, мешканці столиці вимагають повної кінцевої самоокупності метрополітену і київської влади. Проїзд в метро повинен коштувати 10 (десять) гривень за 1 (одну) поїздку!

>>>

Архітектурний ансамбль

Куці враження від наїздів чернігівчанки на центральні вулиці інших міст...

Для нас, чернігівчан, існує дві столиці - Чернігів та Київ. Інше - то варіації на тему.

Враження перше

Якщо взяти Чернігівський проспект Миру, розпороти трамвайними коліями центральну алею, а десь у районі готелю "Україна" притулити київський ЦУМ без євроремонту, то вийде Дніпропетровськ. Він справляє враження міста з однією вулицею - суцільним ЦУМом. Цей проспект перетнути майже неможливо, незважаючи на переходи. Водії тут невиховані. Щодо архітектурних вражень, то марні сподівання. Ні по-київськи, ні по-чернігівськи. Хіба що є карикатура на "Фуршет" - біля вокзалу. Оті самі враження справляє лише мороз підвищеного комфорту у приміщеннях залізничного
вокзалу, майже за столичними цінами.

>>>

Сучасна література

Андрій Мокроусов:
Сучасна література
є неореалістичною...

26 лютого у Колонному залі ім. Лисенка Національної філармонії відбулося нагородження Лауреатів Всеукраїнського рейтингу "Книжка року - 2003". У фойє працювала фотовиставка "Сучукрліт", а книжки-номінанти можна було потримати в руках, подивитися-погортати. У перервах між нагородженням переможців поважну публіку розважав експериментальний театр американського декадансу Троїцького, виступ якого сильно не сподобався (або навпаки сподобався) Президенту Асоціації українських письменників Тарасу Федюку. Дійство було назване "спогляданням жахливих масок і алегорій". Після хеппі-енду ми розкрутили на кілька питань відповідального редактора часопису "Критика" Андрія Мокроусова. >>>

ІСТОРІЯ МАЙБУТНЬОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

Краще жувати, ніж...
говорити про зарплату!

або "Навіщо говорити про зарплату, коли варто говорити про революцію?!"

Я поставив над собою нелюдський експеримент: відбув на містичному провінційному заводі у похмурих цехах 2 роки. Отримував з 2000-го по 2002-й рік гривень 300 як молодий спеціаліст після універу. Ті, що працювали 15 років, віддавши заводу всі “квіти власної сєлєзьонкі”, отримували набагато більше. Приблизно гривень 350.

Отже, більше не витримав. Можливо, саме слабкі люди тікають, “шукаючи кращої долі”, а сильні ідуть “в пустелю”, в монастир, в повне заперечення чи ось на такі заводи. Бо саме звідти почнеться…

Коллаж "ВВ"
>>>

ПОДАТКОМ ПО ГЕНОФОНДУ!

НЕМОВЛЯТА ГРИЛЬ
(нове з циклу "Безсмертні твори Густава Водічки")

Українці єдина в світі нація що прагне до знищення всіх українців.
Росіяни бачили нас як добру робочу силу, німці як надійну охорону, американці як можливий плацдарм, а британці як дивну екзотику. Тільки українці "бачать один одного виключно у труні". Можливо, це якесь рідкісне сексуальне збочення, або давня національна традиція.

Коли наші славетні гетьмани, побивши поляків, взялися правити українцями, одразу настала "Руїна". Хрещеного люду майже не було, а хто бажав лишатися живим, тікав до московського царства. Згодом, завдяки іноземним окупаціям, українці потроху розмножились. Наші громадяни були настільки обурені цим фактом, що злякали навіть мужнього Шевченка. Бідний поет сумно зазначив "гірше ляха свої діти", та нічого вдіяти не зміг. Як справжній патріот він теж любив Україну... без українців.
>>>

Історія Сізіфізму. Рокіровка епох

ТЕ, що навколо нас,
є оцінкою серйозності наших намірів

Я на гору круту крем'яную
Буду камiнь важкий пiдiймать,
I, несучи вагу ту страшную,
Буду пiсню веселу спiвать.
І. Франко

Доба Сізіфізму за визначенням однієї доброї знайомої добігла кінця і відкрила добу Пофігізму. Я довго думав над влучністю цього виразу і зліпив у своїй голові цілу конструкцію, таємницю якої повністю розкривати не збираюся.

Але у цьому ділі багато цікавого. Справа в тому, що ми всі живемо старими уявленнями і поняттями, яки є гирями на наших ногах. Ми знаходимося у постійній підозрі, ніби ми такі нещасні саме через несумлінне виконання старих канонів. А насправді канони вже не ті.

Олег ГОЛОВАТЕНКО
>>>

P.S. На форумі "Високого валу" з'явилася рецензія на цю писанину >>>

З Новим Роком!

2004-й.
На порозі революції

Ви будете сміятися чи бодай іронічно кривити рота, якщо вам хтось скаже, що українське суспільство - на порозі великих перемін, на порозі РЕВОЛЮЦІЇ. Так, справді, багатьом вона не потрібна. Її бояться, її уникають, врешті-решт, над нею насміхаються. Ніхто не піде на барикади навіть з прапорами, не кажучи вже про важчі предмети…

Це непотрібно тим, кого ми з вами бачимо щодня на зупинках, у кав'ярні, під церквою та у затишних приміщеннях за місцем заробляння прожиткових мінімумів. А на тих, хто ризикує серйозно говорити про НЕЇ, дивляться з якимось дивним виразом на обличчі, а інколи крутять пальцем біля скроні. І дарма… ВОНА станеться, наперекір усім цим ознакам повного занепаду будь-якої громадської активності та повальної покори на фоні абсолютної сваволі влади. Просто так, прийде і гримне важким черевиком у ваші двері, якщо, звісно, ви їх ще маєте. Більшість цього навіть не помітить. Занадто велика глибина занурення у сплячку.

Спіть спокійно. У РЕВОЛЮЦІЮ не треба йти. Вона має погану звичку приходити сама. Без запрошень. Її не можливо передбачати чи прогнозувати. Як, власне, і її наслідки. Щоб відчути її - треба мати особливий нюх на революції, треба бути частиною її.
Більше того. Вона не потребуватиме участі тих, кому вона не треба. Для неї достатньо невеликої активної маси, у мізках якої ВОНА вже відбулася. І, той факт, що громадяни нашої процвітаючої (так принаймні кажуть урядовці і президент) держави хочуть "мирного" існування та подальшого "громадського спокою", тільки на руку ВЕЛИКІЙ ЗМІНІ - не плутатимуться під ногами, адже пасивні і надалі залишаться пацифістами.

Проте, найголовніше, що спочатку, буквально з нічого, як то кажуть, на рівному місці, у найнесподіваніший момент станеться те, що потім великі і малі політологи назвуть каталізатором революції. А "вожді" її вийдуть на арену лише потім, у процесі. Лідерами їх зроблять обставини, а не служба безпеки. Це будуть нові, невідомі ще імена.
Зауважте, великі події на до- і пострадянському просторі мають звичку траплятися кожні 12-13 років. Це такий, мабуть, період дозрівання до рішучих кроків. Щось схоже на те, як юний залицяльник зустрічається з дівчиною і все ніяк не може наважитись чмокнути її у щічку, а потім в один момент бац… і "по повній програмі". Це він дозрів до кроку. Але, якби друга сторона не була дозрілою ще раніше, то вся "рішучість" зазнала б фіаско, м'яко кажучи.

У нашому випадку - і перша, і друга сторони, здається, дозріли. Критична маса ось-ось вибухне. Приготуйтеся. Адже остання велика ПЕРЕМІНА сталася у 1991-му. Наступний рік - 2004-й. Тринадцятий.

Олег КОРДОНЕЦЬ, Рівне
Kordonets@ogo.rv.ua

 

 

Пошук в <META>

Залишити запис

Переглянути книгу

 www.guestbook.ru - лучший сервер гостевых книг

До Білорусі з любов'ю

Ф О Р У М

ЛІТЕРАТУРА:
Че  Гевара: "Болівійський щоденник",  завантажити zip.
Че Гевара: Болівійський щоденник
* "Hasta siempre comandante", mp3

Дмитро Корчинський: "Війна у натовпі" Поезії, Інше , Навесні і "Корч" розквітає, "бин Ладен способный малый, но..." публікації в журналі ПІК, "Революція от Кутюр"
Оксана Корчинская: "Глядя на наших мужиков, я понимаю, что стране нужны гаремы"
Олег Головатенко: Статті
Андрей Окара: В ПОИСКАХ ИМПЕРСКОЙ ПЕРСПЕКТИВЫ Суждено ли Киеву стать новым центром поствизантийской цивилизации?
"Преодолеть себя, возобновить церемониал"
Сергій Кабацький: Сторінка творчості
Виктор Пелевин: "Чапаев и пустота"
Люба ПОТАПЕНКО: Верлібри
Владислав Савенок: "Божевільні файли", "Винищувачі отрути"(політичний стьоб), "Старий пень"
Ольга Карі: Призрак, Дом
Олена Потоцька: Cторінка творчості (поезії, оповідання, статті)
Евгений ДИКИЙ, журналист: Анатолий Лупынис провел за решеткой треть своей жизни
Валерия Новодворская: "О национальной подлости великороссов"
Павел Парфин: "Необыкновенные приключения сумчан" Рассказы
Густав Водичка: "Украина - родина дремлющих ангелов"
Анатолий Казаков: Поэзии
Лук’яненко до Президента на “ти”
З МИНУЛОГО НОМЕРА:
Про нашу армію та конкретні поради батькам призовника
Заява з приводу спроб брутальної розправи над електронними ЗМІ в Україні
Дмитро Корчинський: "У мене є мрія: мати президента-героя"
Олег Головатенко: "Біля "Дружби" на майдані лежить бомба в чемодані. Точніше, в наметі"
"Війна триває, просто є такий глибокий тил, де не здогадуються, що існує лінія фронту"
Обійти цензуру, сказати правду, вижити.

ІНШЕ:

Олена Потоцька: "Симфонічний андеграунд чернігівського року", "Хвороба самим собою", "Місто, що не живе своїм життям", "Зворотній бік реформації. Решка чи рештка?", "Смітнички для дурнів"

Ігор Сичов: "Я піду в далекі гори"

УНА-УНСО - хроніка політичних боїв
А ТЫ, СУКА, ЧТО ДЕЛАЛ 19 АВГУСТА?
Суд над УНА-УНСО: Спроби неупередженого провінційного погляду ззовні і зсередини... "Попитка №2 (09.10.01)
Рухівська газета "Сіверщина" відзначила ювілей і розмістила сайт в Інтернеті, зробивши дивні заяви
ЗВЕРНЕННЯ
громадських та політичних організацій Чернігова
>>>
Забута мелодiя грудня
ЯКЩО КУПИВШИ КВИТОК ВАМ КОЛИСЬ ДОВЕДЕТЬСЯ ЙТИ ПІШКИ, НЕ ДИВУЙТЕСЯ! >>>

Українська Правда>> Чернигов настоящий>> © 2001-2004
Олег Головатенко

Пишіть нам: vysoki_val@ukr.net
Використовувати матеріали з посиланням на сайт дозволяється (+ hiperlink),
© 2001-2004

1191